IMPREZA

Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2018 / Skytech / Cliver
02
Cze
2018

Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2018 / Skytech / Cliver

Właśnie na to wydarzenie Skierniewice czekają cały rok. Najlepsza, Najmocniejsza, Największa i Najbardziej wypasiona impreza studencka w regionie. Już 2 czerwca mamy przyjemność wraz z Samorządem Studenckim PWSZ zaprosić Was na SKIERNIEWICKIE JUWENALIA PWSZ 2018!
Do waszej dyspozycji oddajemy 2 sale w 2 różnych klimatach muzycznych. Dodatkowo 2 bary z mega studenckimi promocjami a co najważniejsze 2 GWIAZDY WIECZORU!
TYM RAZEM ZACZYNAMY OD GODZINY 18:00 W PLENERZE PRZED KLUBEM!
Prawdziwi studenci bawią się do UPADŁEGO!

*** Skytech ORAZ Cliver ***

Zespół Cliver to twórcy takich hitów jak ” Za oknem deszcz” „Pokaż jak się kręcisz” „Moje ciało oszalało” i wiele wiele innych! To będzie mocno taneczny akcent tej wspaniałej STUDENCKIEJ NOCY!

Panie i Panowie – Klubowicze i Klubowiczki.. mamy ogromny zaszczyt przedstawić Wam wspaniałego twórcę muzyki elektronicznej… na scenie tej nocy pojawi się nie kto inny jak nasz rodak Skytech !! To młody ale bardzo doświadczony DJ oraz producent muzyczny. W czasie swojej trwającej już 10 lat kariery zjednał sobie fanów na całym świecie łącząc style i gatunki muzyki elektronicznej. Skytech stawia na mocne melodyjne utwory. Kawałek „Tiger”, który powstał dzięki współpracy z R3hab-em i Fafaq-iem, był w 2015 roku jednym z najczęściej granych numerów na całym świecie.

Juwenalia to IMPREZA NIE TYLKO DLA STUDENTÓW, ale także dla wszystkich KLUBOWICZÓW! Doceniamy także MATURZYSTÓW którzy WRESZCIE będą mogli ŚWIĘTOWAĆ zakończenie Matur!

KASA?! JAKA KASA?! Studenci mają ważniejsze wydatki więc wejściówka za FREE do 23.00!
> Studenci PWSZ wchodzą za FREE CAŁĄ NOC!! <
> MATURZYŚCI opijają maturę więc wlotki do 23:00 mają za FREE! <

MUZYCZNIE ROZKRĘCAĆ WAS BĘDĄ NAJLEPSI DJ`E w mieście i nie tylko!