DJ’e

MacroHubiMMMSanSeb

Najmłodszy DJ i zarazem rezydent klubu, z którym związany jest od 2012 roku.

Swoją karierę rozpoczął właśnie w Drugim Domu, pod czujnym okiem MMM, Maciek rozwinął nie tylko swoją technikę gry, ale także i kunszt dobierania utworów. W każdym jego secie da się zauważyć olbrzymią dawkę pozytywnej energii.

Hubi muzykę kochał od zawsze, dlatego tez zapragnął zostać DJ-em. 

Od 16 roku życia zaczął rozwijać swoja pasje do muzyki. Zaczął prowadzić dyskoteki na sprzęcie, który mało przypomina współczesny. 
Potrafi dostosować się do największych wymagań klienta co do rodzaju muzyki, ma zdolność do poprawnego odczytywania panującego na parkiecie nastroju i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności. Preferuje klimaty polskiej muzyki rozrywkowej i tanecznej, muzyki zagranicznej z lat 70, 80, 90 i współczesnych rytmy latino i zumba.
W drugim Domu prowadzi cykliczne imprezy RETRO DISCO NIGHT, które odbywają się co drugi piątek.

Jeden z najlepszych skierniewickich DJ`ów i zarazem legenda Drugiego Domu,

tak można określić Michała. To on od samego początku tworzył i tworzy do teraz najlepszy muzyczny klimat klubu. Swoją karierę prowadził przez stołeczne i śląskie kluby, by na stałe wylądować „tuż pod nosem”.

Swoją przygodę zaczynał od amerykańskich brzmień r`n`b i hip-hopu. To, co gra, to mieszanka wybuchowego, komercyjnego, melodyjnego house`u połączonego z electro. Prywatnie zwolennik cięższych brzmień dubstepu i drum&bass`u, o czym ostatnio można się przekonać.

MMM to jednak marka która zadowoli każdego klubowicza. Niejednokrotnie wędruje w najdalsze i najciemniejsze klimaty lat `70,`80,`90, wygrzebując najlepsze muzyczne perełki okresu retro. Z powodzeniem tworzy i prowadzi imprezy PARTY 30+ oraz SOBOTNIE VIP PARTY.
Zdecydowanie to jedna z najpopularniejszych postaci w naszym klubie, a przede wszystkim utalentowany DJ.

Poza klubem jest także prezenterem w lokalnej stacji radiowej RSC.

 

Jego kariera rozpoczęła się w roku 2004 w niemieckim klubie The China Lounge w Hamburgu.

Kształcony pod czujnym okiem Andreasa Hennenberga, SanSeb kreował swój bogaty styl i technikę grania. Jego sety ciężko przypisać do któregokolwiek z gatunków.

Jak mówi sam: „Wszystko zależy od atmosfery na parkiecie, widzisz to co kręci ludźmi, a co ich kompletnie nie rusza. Dzięki temu wiem w którą stronę mogę iść w swoim secie, a którą totalnie odpuścić. W każdym jednym miejscu gra się zdecydowanie inaczej, ale ma to swoje plusy, bo przecież nic nie daje takiej satysfakcji, jak element zaskoczenia i radość klubowiczów”.

Jego muzyka to wymieszanie klasycznych wokalowych i melodycznych tracków z najnowszymi tanecznymi trendami. Jego sety przepełnione są pompującym brzmieniem house`u wymieszanym z energetycznymi akcentami BigRoom`owych super produkcji czy brzmień prosto ze Szwecji. Jego twórczość to także mieszanka Electro, Dutch a także Trance. Przy takiej miksturze nie sposób ustać w miejscu, o czym przekonali się klubowicze.