Wieczory panieńskie, kawalerskie

Wieczór panieński w loży

Wieczór panieński w loży

Nieuchronnie nadchodzi czas zmiany nazwiska? Bierzesz ślub? A może ktoś z Twoich bliskich? Chcesz zorganizować najlepszy, wymarzony wieczór panieński lub kawalerski? Chętnie pomożemy! Spędź tę noc w gronie najlepszych przyjaciół, na jednej z naszych piątkowych lub sobotnich imprez, w najlepszym klimacie w mieście!

W zależności od Twoich potrzeb i upodobań, proponujemy różne rozwiązania:

LOŻA / VIPROOM / ANTRESOLA

O tym, że panieńskie i kawalerskie mają u nas najlepiej, wiadomo nie od dziś! Specjalnie dla Ciebie i Twoich gości czeka najlepsza oprawa tej jedynej w życiu nocy!

Wieczorom panieńskim zapewniamy całkowicie gratis butelkę szampana i stuprocentową współpracę z DJ’em podczas imprezy: dedykacje, pozdrowienia, muzyczne życzenia. Istnieje możliwość dostarczenia tortu, który będzie podany przez naszą obsługę oraz indywidualnej dekoracji loży, VIProomu czy antresoli. Dostaniecie również specjalną promocyjną ofertę na naszym barze. Współpracujemy z najlepszą w Polsce grupą tańca erotycznego Niepokorni, ułatwiamy kontakt z najlepszymi w kraju striptizerkami i striptizerami, którzy na pewno rozpalą Twoich gości do czerwoności!

Oferujemy najniższe ceny w mieście!

Szczegóły oferty dostępne są telefonicznie.

 

Tort

Tort podany 😉

Idealne miejsce na panieński

Idealne miejsce na panieński!

 

Kliknij i dołącz do naszego “panieńskiego” profilu na Facebooku:

 

Wieczór panieński w Drugim Domu

Wieczór panieński w Drugim Domu

I kolejny zadowolony panieński

I kolejny zadowolony panieński 🙂