Klub

Dwie sale

Główną część klubu stanowią dwie sale, które wyposażone są w dwa odrębne bary oraz odrębne systemy nagłośnienia. Pozwala to na organizowanie dwóch różnych imprez, w różnych klimatach podczas jednej nocy. Wystrój sal inspirowany jest dużymi amerykańskimi miastami.

Sala główna (duża) może pomieścić 300 osób, natomiast na małej sali zmieści się około 150 osób. Małą salę można wynająć pod imprezę prywatną (szczegóły w zakładce EVENTY), w zależności od zapotrzebowania oraz imprez klubowych.

Na małej sali znajduje się antresola z widokiem na parkiet oraz dodatkowe wyjście do specjalnie wydzielonego ogródka, w obrębie dużej sali funkcjonują dwa niezależne VIProomy.

5

Dwa bary

Wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz!

Każda z dwóch sal posiada odrębny bar, dzięki czemu wszystko jest pod ręką! Na głównym barze dodatkowo istnieje możliwość zamówienia jedzenia.

Serwujemy szeroki wybór m.in. piwa, wina, wódki, whisky oraz najpopularniejszych drinków, niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie!

4

VIProomy

Podczas imprezy potrzebujesz prywatnej przestrzeni? Sprostamy Twoim wymaganiom!

Duży VIProom

Przystosowane do maksymalnie 30 osób pomieszczenie z bardzo ekskluzywnym wystrojem, z wejściem bezpośrednio z dużego parkietu!

Mały VIProom

Odizolowany od sal muzycznych pokój z odrębną toaletą i wyjściem na korytarz łączący dużą salę ze specjalnie wydzielonym i również odizolowanym od reszty klubu ogródkiem! Mały VIProom stworzy bardzo intymną atmosferę dla Ciebie i Twoich znajomych 😉

Antresola

Z widokiem na parkiet, dla maksymalnie 40 osób. Wejście schodami z małej sali!

3

Loże, stoliki, ogródki

Chcesz być w centrum wydarzeń, przy parkiecie?

Wynajmij lożę znajdującą się tuż przy parkiecie na dużej sali! Jest ich 6, w każdej zmieści się do 10 osób! Wygodne kanapy, stolik i styl rodem z dużych amerykańskich miast!

Poza lożami, na obu salach mamy dla Was stoliki, które również można zarezerwować, usiąść i spokojnie wypić drinka!

Chcesz odetchnąć świeżym powietrzem?

Przed klubem znajduje się duży, zielony ogródek z miejscami siedzącymi, który na pewno zaspokoi Twoje potrzeby!
Wynająłeś mały VIProom? Do Twojej dyspozycji jest mały prywatny ogródek z oddzielnym wejściem!

2

Najlepszy klimat

Nasz niepowtarzalny klimat tworzą KLUBOWICZE!

W każdy weekend klub odwiedzają ludzie w bardzo szerokim przedziale wiekowym. Jesteśmy miejscem, w którym KAŻDY znajdzie coś dla siebie!

Dorosłe piątki to przede wszystkim Party 30+, z zaostrzoną selekcją i lekką, taneczną, bardzo przekrojową muzyką. Młodzieżowe soboty to imprezy z muzyką typowo klubową, z całą masą różnych atrakcji!

Odwiedź nas i sprawdź nasz najlepszy klimat!