Nasze inicjatywy

Poza organizowaniem, zdaniem niektórych, najlepszych imprez w mieście, działamy na lokalnym rynku wspierając różne inicjatywy mieszkańców, organizacji i instytucji. Co robimy dla miasta?


Piłka nożna

Prowadzimy własną, odnoszącą sukcesy w turniejach drużynę piłkarską “Drugi Dom Mickiewicza”

druzyna1

druzyna2

Sponsorujemy i wspieramy drużynę Unia Skierniewice.


Teatr

Współpracujemy z lokalną grupą teatralną Banana Perwers działającą w klubie Oaza w Skierniewicach. Młodzi pasjonaci teatru wystawiali swoje przedstawienia m. in. w skierniewickiej Parowozowni, Muzeum w Nieborowie i Arkadii czy zabytkowym spichlerzu w Babsku. 6 lutego zawitali do klubu Drugi Dom. Zaprezentowali w nim “Tercet” wg Mrożka, piosenkę aktorską (Dominika Dawidowicz) oraz grafiki Beaty Dąbrowskiej.

6

Info 1 | Info 2 | Info 3

Zdjęcia


Taniec

Organizujemy imprezy z tańcem latynoamerykańskim (wspólnie z VAMULA.PL)

vamulaplakaty

“Dance the Kizomba”, “House on Fire” to tylko 2 z kilku imprez jakie mieliśmy przyjemność organizować w DD!!! Klimat afrykański i latynoamerykański podbił serca klubowiczów i kolejne imprezy przy współpracy Vamula.pl i Drugiego Domu już wkrótce Jeśli chcecie się dobrze i bezpiecznie bawić, DD jest prawidłowym wyborem Do zo w DD !!!Karolina i Łukasz z VAMULA.PL

Fitness

Organizujemy imprezy z Zumbą (wspólnie z Centrum Fitness i Poprawy Kondycji Fizycznej EXPRESJA)


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zorganizowaliśmy dwa skierniewickie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspólnie z m.in. skierniewickimi harcerzami.

2011: rapatak

2014: wosp1


Kultura lokalna

Wraz ze Skierniewickim Bractwem Piwnym zorganizowaliśmy Skierniewicką Biesiadę


Dzieci

1 czerwca 2014r. w Drugim Domu odbył się piknik dla dzieci z okazji dnia dziecka (zorganizowany wspólnie z Klubem Mamy Skierniewice)

Na uczestników Minidisco czekały m.in. basen z piłeczkami, wata cukrowa, słodki poczęstunek, wyścigowy bujak dla najmłodszych, wspólne tańce oraz wspaniale animacje Pozytywki.
Najważniejszą częścią imprezy była zbiórka pieniędzy dla Kamila Kobyłeckiego, który był honorowym gościem.

Kolejna impreza zorganizowana przez nas pokazała, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Dzieci bawiły się rewelacyjnie, ale i rodzice mieli okazję, by miło spędzić czasMonika Bursztynowicz, szefowa Klubu Mamy Skierniewice

538c74705dab9_gd 538c749b4a8bf_gd

Artykuł z portalu Naszemiasto.pl


Pomagamy przy różnego rodzaju charytatywnych balach dla dzieci


Wspieramy szkoły i przedszkola, pomagamy przy organizacji pikników rodzinnych i ognisk


Miasto

Sponsorujemy miejskie imprezy kulturalnych, m.in. VII Turniej DJów o puchar prezydenta miasta Skierniewice oraz Kwiat Skierniewic 2014 podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw